Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, silver, ca 1870, märkt Consentino, hänklar med lejonmaskroner, dekor av bladverk, fylld, höjd 36 cm
Slitage, fot med smärre bucklor
581757
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här