Vas i silver 1800-tal

Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal
Vas i silver 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, silver, ca 1870, märkt Consentino, hänklar med lejonmaskroner, dekor av bladverk, fylld, höjd 36 cm

Slitage, fot med smärre bucklor

581757

2018-10-17