Le Corbusier

Le Corbusier
Le Corbusier
Le Corbusier
Le Corbusier

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965): Komposition, signerad och daterad i trycket Le Corbusier -52, färglitografi tryckt 1972 i en upplaga om 300 ex., onumrerad, bladstorlek 65x50 cm

Zustandsbeschreibung

581758

2018-10-18