Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965): Komposition, signerad och daterad i trycket Le Corbusier -52, färglitografi tryckt 1972 i en upplaga om 300 ex., onumrerad, bladstorlek 65x50 cm
Zustandsbeschreibung
581758
2018-10-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner