Militärleksaker 1930-50-tal
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MILITÄRLEKSAKER, 1930-50-tal, bestående av Kellerman motorcykel medförare och passagerare, Gama Tank, Hausser luftvärnskanon, 3 Dinky Toys Tanks, 8 luftvärnskanoner olika tillverkare
Diverse skador, delar saknas
581763
2018-10-17