Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KJELL ENGMAN, 5 dlr, Kosta Boda, 2 ansikte, fågel och 2 väggdekorationer, signerade, höjder ca 6-13 cm
Fågel med nagg
581785
2018-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här