Kjell Engman skulpturer 5 st i glas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELL ENGMAN, 5 dlr, Kosta Boda, 2 ansikte, fågel och 2 väggdekorationer, signerade, höjder ca 6-13 cm

Fågel med nagg

581785

2018-10-18