DAWID, Merit

DAWID, Merit
DAWID, Merit
DAWID, Merit
DAWID, Merit
DAWID, Merit
DAWID, Merit
DAWID, Merit
DAWID, Merit

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

DAWID (Björn Dawidsson född 1949): Merit,
Signerad och daterad 2005 3/5,
76,5x61,5 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

581797

2018-10-23