Jean Tinguely etsning

Jean Tinguely etsning
Jean Tinguely etsning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN TINGUELY (Schweiz, 1925-1991): "Requiem pour une feuille morte", signerad Tinguely, 47/300, etsning, ca 48x65,5cm

581800

2018-10-26