Bertil Fridhagen ´´Aristokrat´´ soffa
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", soffa samt fåtöljer, 4 st, 1900-talets mitt, Bröderna Andersson, mahogny med blå klädsel, delvis etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd 195 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar
581804
2018-10-21