Bertil Fridhagen ´´Aristokrat´´ soffa

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", soffa samt fåtöljer, 4 st, 1900-talets mitt, Bröderna Andersson, mahogny med blå klädsel, delvis etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd 195 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar

581804

2018-10-21