Cigarettetuier Japan

Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan
Cigarettetuier Japan

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

CIGARETTETUIER, 2 st, Japan, Meiji, sterlingsilver resp förgylld mässing, 1900-talets början, dekor med geishor, märkt med jungin (sterlingsilver), resp. förgyllt pagodmotiv, ca 8x8,5 cm vardera

Bruks och åldersrelaterat slitage

581818

2018-10-18