Kärl antiken

Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken
Kärl antiken

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÄRL, 6 st, merparten antiken, medelhavsområdet, lergods, varav en med dekor i parallella ränder höjd ca 5,5-11 cm

Slitage, sprickor, en med bortfall/skada, lagningar förekommer

581837

2018-10-20