Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KÄRL, 6 st, merparten antiken, medelhavsområdet, lergods, varav en med dekor i parallella ränder höjd ca 5,5-11 cm
Slitage, sprickor, en med bortfall/skada, lagningar förekommer
581837
2018-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här