Syetui 18 k guld
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SYETUI, 4 dlr, 18 k guld, s.k. trois couleurs, 1800-talets mitt, bestående av: syringar, 2 st, fingerborg, synål, ringstorlek ca 13-13,5 mm, vikt ca 8,5 g, originaletui
Ask med skador, nålsöga med bristning
581853
2018-10-18