Syetui 18 k guld

Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld
Syetui 18 k guld

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SYETUI, 4 dlr, 18 k guld, s.k. trois couleurs, 1800-talets mitt, bestående av: syringar, 2 st, fingerborg, synål, ringstorlek ca 13-13,5 mm, vikt ca 8,5 g, originaletui

Ask med skador, nålsöga med bristning

581853

2018-10-18