Amforiskos

Amforiskos
Amforiskos
Amforiskos
Amforiskos
Amforiskos
Amforiskos
Amforiskos
Amforiskos
Amforiskos
Amforiskos

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMFORISKOS, antiken (400 fKr-300 eKr), hellenistisk, höjd ca 11 cm

Skador, lagningar, bortfall

581854

2018-10-20