Philippe Huart

Philippe Huart
Philippe Huart

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE HUART (Frankrike, född 1935): "Addiction", signerad och daterad P.Huart 2011, 42/150, färgserigrafi, bladmått ca 27x27 cm

581861

2018-10-19