Gösta Werner

Gösta Werner
Gösta Werner
Gösta Werner
Gösta Werner
Gösta Werner
Gösta Werner

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): Sjömän, signerad Gösta Werner, olja på duk, ca 55x50 cm

Dukhål

581863

2018-10-18