Matgrupp rokokostil

Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, rokokostil, 9 dlr, 1900-talets mitt, bestående av: bord, 8 stolar snarlika, bordets höjd 73, daimeter 110, 3 iläggsskivor vardera ca 40, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, märken, varierande/avikande färg, snarlika stolar

581864

2018-10-18