Matgrupp rokokostil
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, rokokostil, 9 dlr, 1900-talets mitt, bestående av: bord, 8 stolar snarlika, bordets höjd 73, daimeter 110, 3 iläggsskivor vardera ca 40, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, märken, varierande/avikande färg, snarlika stolar
581864
2018-10-18