Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPBORD, 1 par, Albert Larsson för Alberts, "Tibro", den ena brännmärkt "Albert Larsson", höjd ca 45, diameter 39 cm

Omklädd, ytskador, slitage

581869

2018-10-24