Aksel Kjersgaard lådhurts
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AKSEL KJERSGAARD, lådhurts, Naver Collection, Danmark, stomme i massivt körsbär, 5 lådor, varav 1 låsbar, på hjultrissor i plast, undertill stämplad Aksel Kjersgaard 8300 Odder No. 565, brickmärkt Naver Collection, höjd ca 59 cm, yttermått ca 60x43 cm
Smärre slitage
581905
2018-10-18