Aksel Kjersgaard lådhurts

Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts
Aksel Kjersgaard lådhurts

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKSEL KJERSGAARD, lådhurts, Naver Collection, Danmark, stomme i massivt körsbär, 5 lådor, varav 1 låsbar, på hjultrissor i plast, undertill stämplad Aksel Kjersgaard 8300 Odder No. 565, brickmärkt Naver Collection, höjd ca 59 cm, yttermått ca 60x43 cm

Smärre slitage

581905

2018-10-18