Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRYTA, malm, 1800-tal, med hänklar, höjd 14 cm, diameter 33 cm
Märken, slitage
581909
2018-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här