Bror Hjorth skulptur

Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BROR HJORTH (1894 -1968): "Margareta med slägga", signerad Bror Hjorth, numrerad 36/85, patinerad gips, höjd 22 cm

Kuntoraportti

581912

Päivämäärä:

2018-10-20