Bror Hjorth skulptur
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BROR HJORTH (1894 -1968): "Margareta med slägga", signerad Bror Hjorth, numrerad 36/85, patinerad gips, höjd 22 cm
Kuntoraportti
581912
Päivämäärä:
2018-10-20