Bordsur empire
Vollendet
2018-10-20
581925
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BORDSUR, empire, 1800-talets början, fanerad med mahogny, beslag i mässing, svärtade detaljer, höjd ca 39 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, mindre listdelar saknas, skador