Bordsur empire

Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, empire, 1800-talets början, fanerad med mahogny, beslag i mässing, svärtade detaljer, höjd ca 39 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, mindre listdelar saknas, skador

581925

2018-10-20