Vas klockställ samt visitkortshållare

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, underfång, Nils Landberg Orrefors expo, VISITKORTSHÅLLARE, 1800-tal, sköldpadda med pärlemoinläggningar, KLOCKSTÄLL, läderklätt, med fickur i silver 800, vasens höjd 11 cm

Visitkortshållaren med skador, trasigt lås, klockställ med ytskador

581931

2018-10-18