Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRUMPETVAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, Kangxistil, dekor av stiliserad bladbård samt attribut i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd ca 26 cm
Nagg
581942
2018-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här