Nicholas Hondrogen

Nicholas Hondrogen
Nicholas Hondrogen
Nicholas Hondrogen
Nicholas Hondrogen
Nicholas Hondrogen
Nicholas Hondrogen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NICHOLAS HONDROGEN (1952-2007): komposition, etsning, monogramsignerad och numrerad 56/60 ca 74x56 cm

Smärre slitage

581958

2018-10-26