´´Virrvarr´´ köksbord

´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord
´´Virrvarr´´ köksbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, ´´Virrvarr´´ köksbord 1900-talets andra hälft, stomme i björk med laminat skiva, höjd ca 74, 95x75 cm, 2 illäggskivor ca 36 cm, STOLAR, 4 st, vit bemålad böjträ, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, märken, repor, senare målning

581968

2018-10-20