Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL VOLTHER, sannolikt, matbord, 1900-talets andra hälft, ek, höjd ca 72, 135x85 cm, 2 iläggsskivor medföljer, ca 55 cm

Slitage, något blekt, märken, repor

582007

2018-10-20