Soile Yli-Mäyry
2018-10-29
582008
| Klubbat belopp | 880 EUR |
| Utropspris | 700 EUR |
SOILE YLI-MÄYRY (1950-) "Brinnande dörr", signerad och daterad 1993, olja på duk 46x39 cm