Oiva Toikka glasskulptur

Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur

Klubbat för:

900 EUR

Utropspris

1 200 EUR

OIVA TOIKKA, glasskulptur, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi, 1990-tal, färgad glasformation gjutet i klart glas, sidorna slipade, höjd 23 cm + sockel 4 cm.

582011

2018-10-29