Onni Kosonen

Onni Kosonen
Onni Kosonen
Onni Kosonen
Onni Kosonen
Onni Kosonen
Onni Kosonen
Onni Kosonen
Onni Kosonen

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

ONNI KOSONEN (1920-1999): Komposition, signerad samt daterad -68, olja på duk 72x89 cm

582023

2018-11-04