Eric Detthow oljemålning

Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

4 000 SEK

ERIC DETTHOW (1888-1952): Franskt landskap, signerad Detthow, olja duk, 66x92 cm

Krackeleringar

582041

2018-10-18