Bordslampa Strömbergshyttan
2018-10-20
582042
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, Strömbergshyttan, 1900-talets mitt,
signerad, höjd inkl lampfäste 32 cm