Jugend skåp

Jugend skåp
Jugend skåp
Jugend skåp
Jugend skåp
Jugend skåp
Jugend skåp
Jugend skåp
Jugend skåp
Jugend skåp
Jugend skåp

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, jugend, 1900-talets början, bonad björk, fasettslipat glas samt spegel, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 198, 81,5x44 cm

Sockel med skada, bruksslitage, nyckel saknas

582060

2018-10-19