Bonad

Bonad
Bonad
Bonad
Bonad
Bonad
Bonad
Bonad
Bonad
Bonad
Bonad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONAD, 1900-talets första hälft, figurscener, målad på väv, 210x26 cm

Slitage, fläckar, märken efter häftstift

582072

2018-10-20