Sven Gedin färglitografier

Sven Gedin färglitografier
Sven Gedin färglitografier
Sven Gedin färglitografier
Sven Gedin färglitografier

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SVEN GEDIN (1930-2001): 3 st, ´´Klara Mälarstrand´´, ´´Söder mälarstrand´´ samt ´´Norr mälarstrand´´, signerade ´´Sven Gedin´´, numrerade 1/375, färglitgrafier, bildstorlek ca 22x33 cm

Ej examinerade ur ramen

582076

2018-10-19