Maja Berezowska

Maja Berezowska
Maja Berezowska
Maja Berezowska
Maja Berezowska
Maja Berezowska
Maja Berezowska

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAJA BEREZOWSKA (1897-1978): Flickporträtt vid namn Kerstin, signerad och daterad -45, olja på pannå, ca 65x53 cm

582091

2018-10-20