Lucerne Divers herrarmbandsur
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUCERNE, armbandsur, Divers, stålbaksida/krom, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, datum, vridring i plast, natoband, diameter 36 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage
582094
2018-10-19