Skåp 1800-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1800-talets senare hälft, vitmålat med figur- och växtdekor, överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan, underdel med fack, bredd ca 75, djup ca 53, höjd ca 170 cm.
Senare bemålning, repor, märken
582096
2018-10-19