Minnestavlor

Minnestavlor
Minnestavlor
Minnestavlor
Minnestavlor

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINNESTAVLOR, 3 st., 1800-talets mitt, siluettklipp resp avkarell på papper, ca 19x35, 28x23 resp 35x25 cm

Slitage, skador

582115

2018-10-20