Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO WENNBERG, 1900-tal, motiv från från ateljé, olja på pannå, ca 80x98 cm

582128

2018-10-20