Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORD LAGER (född 1942), "Halländskt landskap", signerad Tord Lager, signerad och daterad 1979 a tergo, olja på duk, 27x36 cm
Smärre slitage
582137
2018-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här