Tord Lager oljemålning

Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

TORD LAGER (född 1942), "Halländskt landskap", signerad Tord Lager, signerad och daterad 1979 a tergo, olja på duk, 27x36 cm

Smärre slitage

582137

2018-10-19