Harald Lyth Epigram II
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD LYTH (född 1937): Epigram II - grafikkassett, 81/99, signerade och numrerade, utförd 1987, 5 färgseriegrafier i bokkassett, 40,5x30,5, Edition Lyth/Landberg, bladens titlar: Mänskligt, Monogram, Ekipage, Stentavla, Inringat
582138
2018-10-18