Soffa Pajamies

Soffa Pajamies
Soffa Pajamies
Soffa Pajamies
Soffa Pajamies
Soffa Pajamies
Soffa Pajamies
Soffa Pajamies
Soffa Pajamies
Soffa Pajamies
Soffa Pajamies

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESKO PAJAMIES, "Bonanza", soffa, Asko, Finland, 1970-tal, stomme i ek, lösa plymåer, klädsel i brunt skinn, längd ca 130 cm

Slitage, ytskador

582151

2018-10-18