Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESKO PAJAMIES, "Bonanza", soffa, Asko, Finland, 1970-tal, stomme i ek, lösa plymåer, klädsel i brunt skinn, längd ca 130 cm
Slitage, ytskador
582151
2018-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här