Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): VInterlandskap, signerad Vilh. Behm, olja på duk, ca 53x84cm

Proveniens: Älvsjö Fideikommiss

Dubblerad

582158

2018-10-19