Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VILHELM BEHM (1859-1934): VInterlandskap, signerad Vilh. Behm, olja på duk, ca 53x84cm
Proveniens: Älvsjö Fideikommiss
Dubblerad
582158
2018-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här