Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Hamnmotiv, signerad och daterad -87, olja på duk, ca 57x79 cm
Proveniens: Älvsjö Fideikommiss
Färgbortfall, dubblerad
582159
2018-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här