Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTALER, 1 par, i form av kolonner, 1900-tal, konstmassa, höjd ca 46, 44x50 cm.
Slitage
582170
2018-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här