Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, i form av kolonner, 1900-tal, konstmassa, höjd ca 46, 44x50 cm.

Slitage

582170

2018-10-19