Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
DAVID DESIGN, ´´Byrne´´ stolar, 9 st, samtida, staplingsbara, förkromad stål ben med svartlackerad sits, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, ställvis förlust av lackering, repor och märken
582174
2018-10-20