David Design ´´Byrne´´ stolar

David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar
David Design ´´Byrne´´ stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

DAVID DESIGN, ´´Byrne´´ stolar, 9 st, samtida, staplingsbara, förkromad stål ben med svartlackerad sits, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, ställvis förlust av lackering, repor och märken

582174

2018-10-20